Control Volumen Plus

Control Volumen Plus 1.1

Teraz dostępne Android ™ app 100% oraz regulacja głośności.

Teraz dostępne Android ™ app 100% oraz regulacja głośności.

Teraz dostępne Android ™ app 100% oraz regulacja głośności.

Narzędzie, które zarządza i kontroluje wszystkie dźwięki telefonu i jasności urządzenia z systemem Android, można także wyświetlić poziom naładowania baterii, wykorzystanie karty SD (External Memory) i zużycia pamięci wewnętrznej.

Wszystkie te wskaźniki z ich poziomu konsumpcji może być wizualizowane z naszej nowej funkcji inteligentnej powiadomień, który pozwala wybrać, które wskaźniki chcesz zobaczyć w pasku powiadomień. To jest dodatkowa funkcja systemu operacyjnego Android, który umożliwia tylko zwiększać i zmniejszać głośność dźwięku odtwarzanego.

"Volume Control Plus" pomoże Ci dostosować i monitorować stan audio, jasność, pamięci bateria, karta SD i wewnętrznej urządzenia.

Nowe funkcje

* Powiadomienia * inteligentne

Umożliwia dostosowanie, które wskaźniki mogą być wyświetlane w pasku powiadomień, wybierając na sprawdzenie każdego wskaźnika.

* Kontrola głośności * typ 6

Android zazwyczaj tylko mieć kontrolę nad dźwiękiem, który jest aktualnie odtwarzany i personalizacji należy udać się do menu Ustawienia lub Narzędzia -> Ustawienia -> Dźwięk -> tom ... Teraz widać, poziom głośności i dostosować go z paska powiadomień, o wiele bardziej dostępne i proste w obsłudze.

Typy Tom być modyfikowane są:

* Dzwonek,

* Powiadomienia,

* Alarm,

* Połączenie głosowe,

* Multimedia Dźwięk,

* System dźwięku

* Tryb * Tom

W wersjach z systemem Android 2.X tylko dwa rodzaje państw: normalny wibrator i ta aplikacja ma 3:

Silence Stan: dźwięk jest wyciszony i wibrator

Wibrator State: Wibrator jest włączany i wyłączany dźwięk

Stan normalny: Wyłącza wibrator.

* Dostosuj jasność ekranu *

Aby zwiększyć lub zmniejszyć jasność ekranu i odcieni od 0-255 poziomach. Role w poprzednich wersjach systemu Android 4.0 było bardzo trudne do zlokalizowania.

Zwiększ głośność * *

Zwiększ Tom, co sprawia, 6 zwiększa głośność, typ na 100%, nie ma wzmocnić dźwięk, ponieważ nie wierzą inne aplikacje w Google Play.

* Sieci społecznych *

Jeśli podoba Ci się ta aplikacja podzielić się nim z przyjaciółmi na Facebooku i Google+, który jest zintegrowany z aplikacją: D.

O uprawnień:

* INTERNET & ACCESS_NETWORK_STATE:

Nie musisz wydawać pieniędzy dla tej aplikacji, dzięki "Podziel się", "jak" i "+1" nam pomóc naszej społeczności nadal rosnąć, a 1.500.000 to więcej zwolenników nas dołączyć.

* WRITE_SETTINGS

Zezwala aplikacji na modyfikowanie głośności i jasności ekranu urządzenia.

* RECEIVE_BOOT_COMPLETED

Pozwala uruchomić regulację głośności oraz podczas uruchamiania Androida.

Wsparcie jest dostępne w następujących krajach.

Polska

Tag: Regulacja głośności, audio, wzmacniacz, jasność, powiadomienia, sieci społeczne, wzrost dźwięki, akumulator, karta SD, pamięci wewnętrznej.

Control Volumen Plus

Download

Control Volumen Plus 1.1

Opinie użytkowników o Control Volumen Plus